//
Şu anda okuduğunuz...
sivil toplum, tegv

Eğitim Gönüllüleri Bağış Kampanyası – 22 Haziran KanalD

TEGV kampanyaEğitim gönüllüleri vakfından gelen, bağış kampanyası bilgilerini iletmek istiyorum. Herkesin bu çorbada bir tuzu olsun. unutmayalım: “Bir çocuk değişir, Türkiye değişir.”

“Vakfımızın en önemli kaynak yaratma faaliyeti olan bağış kampanyamızla ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Bu yıl 22 Haziran saat 23:00’te Kanal D’de canlı olarak yayınlanacak, sunuculuğunu Cem Davran ve Ezgi Mola’nın yapacağı bu önemli kampanyayı mümkün olduğunca geniş kitlelere duyurmaya çalışıyoruz. Her yıl daha yoğun bir faaliyet yürütüyoruz çünkü, hem ulaştığımız çocuk sayısı hem de çocuklara verdiğimiz eğitim desteğinin kalitesi her geçen yıl daha da artıyor. Yenilenmiş web sitemizde bulacağınız “Etki Araştırması” da, bu çabalarımızın sonuç verdiğini gösteriyor.

Çocuklarımızın bu günlerini güzel yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları sizlerin katkıları ile mümkün. TEGV’de bir çocuğun bir yıllık eğitim desteğinin maliyeti 60 TL. Bir çocuğun eğitimine destek olmak isterseniz 3353’e 6 SMS göndermeniz yeterli. Gönüllülerimiz olarak sizlerden beklediğimiz destek; çevrenizdeki kişilerin SMS göndererek ya da bağış yaparak katkı yapması için bilgilendirme yapmanız. Çünkü biliyoruz ki, faaliyetlerimizin etkin ve kaliteli yürümesinin baş aktörleri olarak sizler, TEGV’i en iyi tanıyan ve en doğru anlatacak kişilersiniz.

Daha fazla destek olmak isteyen yakınlarınızı 0216 290 70 80 numaralı telefon ya da kaynak@tegv.org e-posta adresi aracılığıyla bizlere yönlendirebilirsiniz.

Bu yıl da rekor bir bağışla daha fazla çocuğumuza ulaşabilmek için 22 Haziran’dabilgi kartında tüm bilgiler bulunmaktadır. herkesi ekran başına bekliyor ve kampanyamızın duyurulması konusunda desteğinizi rica ediyoruz. Aşağıdaki

Gönüllülerimizin yapacağı bu tanıtımla birlikte bugünden itibaren SMS sayılarımızın hızla artacağına ve TELETON günü hep birlikte yeni bir rekor kıracağımıza inanıyoruz!

Önemli Not: Kampanyamızı Sosyal Medya araçlarında duyurabilir ve paylaşabilirsiniz, fakat; bu konuda herhangi bir grup veya etkinlik açmamanızı, tüm kampanya sürecini TEGV Kurumsal Facebook sayfasından takip etmenizi rica ediyoruz. (http://www.facebook.com/TurkiyeEgitimGonulluleriVakfi )

Sevgilerimizle,

Eğitim ve Gönüllü Departmanı”

Reklamlar

About enisden

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesiyim. "Bilgiyi paylaştıkça artar." ilkesine inanıyorum. Bu blogda; akademik dünya, araştırma yöntemleri, eğitim ve bilgisayar mühendisliği çoğunlukta olmak üzere, hayata dair deneyim ve bilgilerimi paylaşmayı hedefliyorum.

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

“Tanrım, Bana değiştirebileceğim şeyler için CESARET, Değiştiremeyeceğim şeyler için SABIR, Ve her iki şey arasındaki farkı anlayabilmek için BİLGELİK ver.”

“God grant me the serenity to accept the things I cannot change; courage to change the things I can; and wisdom to know the difference.”
(P.R. Niebuhr)

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.” (Mustafa Kemal ATATÜRK)

TEGV

TEGV - eĞİTİM İÇİN BEN DE VARIM

Kategoriler

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: