//
Şu anda okuduğunuz...
güzel, Güzel Sözler, ilham veren konuşmalar, Not aldıklarım

İlham Veren Konuşmalar

Özellikle eğitim ve kişisel gelişim olmak üzere, arada tekrar izlemek ve sizlerle paylaşmak için ilham verici konuşmaları aşağdaki kategoride toplamaya çalışıyorum: https://enisden.wordpress.com/category/not-aldiklarim/ilham-veren-konusmalar/

TED sitesi de takip etmeye çalıştığım sitelerden birisi. Alanında öncü kişilerin farklı ve ilginç fikirlerini dinlemeniz mümkün: http://www.ted.com/ Türkçe alt yazılı olanlar şu adreste toplanmış: http://www.ted.com/translate/languages/tur . Siz de bu tercüme-alt yazı hazırlama sürecinde siteye destek verebilirsiniz.

Google Zeitgeist‘i de unutmamak gerek. Aytıntılı bilgi için: https://enisden.wordpress.com/2011/05/27/google-zeitgeist-etkinlikleri-uzmanlardan-cagin-gelismeleri-uzerine-konusmalar/

About enisden

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesiyim. "Bilgiyi paylaştıkça artar." ilkesine inanıyorum. Bu blogda; akademik dünya, araştırma yöntemleri, eğitim ve bilgisayar mühendisliği çoğunlukta olmak üzere, hayata dair deneyim ve bilgilerimi paylaşmayı hedefliyorum.

Tartışma

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

“Tanrım, Bana değiştirebileceğim şeyler için CESARET, Değiştiremeyeceğim şeyler için SABIR, Ve her iki şey arasındaki farkı anlayabilmek için BİLGELİK ver.”

“God grant me the serenity to accept the things I cannot change; courage to change the things I can; and wisdom to know the difference.”
(P.R. Niebuhr)

Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.” (Mustafa Kemal ATATÜRK)

TEGV

TEGV - eĞİTİM İÇİN BEN DE VARIM

Kategoriler

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: